FLO-Ziylan Mağazacılık Ayıplı Ürünü Değişmiyor.

Bartu B. |

14.05 tarihinde FLO'dan Polaris marka bir sandalet aldım. 2 hafta sonra biri evde toplam 2 kez giyildiği halde yanlardan açıldı. Mağazaya götürdüğümüzde kullanmışsınız dediler. Anlamadığım biz mi tuhafız yani insanlar ayakkabıları vitrine koymak için mi alıyor? Daha sonra ürünün incelemeye gideceğini söylediler fakat hala haber yok. Gerçek deri diye sattıkları bir ürün hemen açılıyor ve ürünlerinin arkasında durmuyorlar.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Bayi Personel Ürün İade / Değişim Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bartu B.
  29 Haziran
  13:10

  Alinan yazlik bir sandaletken 14 mayista alinmis 6 haziranda magazaya goturulmus bu 20 gunluk surecte hava durumuna bakilirsa giyilmedigi anlasilir ve kullanan kisi 60 yasinda bir bayan...yani ayakkabi ile top oynayacak hali yok iken gelen mektupta kullanici hatasi yazmasini anlamamakla beraber yaptihiniz bu davranis flo mağazası ile son alisverisimiz olmasini saglamistir.
  Emegi gecen profesyonellikten yoksun tum inceleme ekibinize tesekkurler..

 • Bartu B.
  14 Haziran
  22:34

  Gozle görülür bir hatanin bile inceleme sureci diyerek musterinin oyalanmasinin hicbir mantikli aciklamasi olmadığını dusunuyorum.parasini cope atmak isteyen yada yazin ayakkabi alip kisa kadar yanitlarini bekleyecek zamani olan var ise varsa bu magazayi tercih etmeli aksi takdirde bunun yerine pazardan 8 cift alip yirtildikca atarsiniz!!!!

 • 13 Haziran
  14:39

  Değerli Müşterimiz;

  Ürününüz 06.06.2014 tarihinde incelenmek üzere bırakılmıştır. Ürün incelemenin tamamlanma süresinin dolmamasından dolayı henüz bilgi aktarımı sağlanamamaktadır. Ancak süreç en kısa sürede tamamlanarak siz değerli müşterimize mağaza aracılığı ile bilgi verilecektir.

  Konuyu bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla;
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 33 56

 • 10 Haziran
  11:29

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Talebinizde belirtmiş olduğunuz ürünle ilgili sorgulama işlemlerinin yapılabilmesi için; Ürün İnceleme Fişinizde yer alan 20 haneli takip numaranızı tarafımıza göndermenizi rica ederiz. Gerekli sorgulama yapılarak en kısa sürede bilgi aktarımı sağlanılacaktır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla;
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 33 56