FLO-Ziylan Mağazacılık Ayıplı Malını İade Almıyor!

Serap B. |

30.10.2013 tarihinde 86.30 TL'ye FLO'dan aldığım ayakkabının topuk kısımları 20 gün kadar sonra kırıldı ve tabanı ayakkabıdan ayırmaya başladı. Bunun üzerine FLO'ya satın alma fişlerimle birlikte başvurup ayıplı mal olması üzerine para iadesi istediğimi belirttim.

İşlemim kayda alındı ve sonuçlanan duruma göre ürünlerini "ayıplı mal" statüsüne alıp değişim yapılacağını bildirdiler. Paramın iadesini istiyorum ve kabul edilmiyor. Sattıkları ayakkabı 20 günde parçalanıyor. Mağduriyetim giderilmek yerine özür dileyip para iadesi yapacakları yerde değişime zorlanıyorum. Paramın iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Aralık
  14:49

  Sayın Yetkili,

  Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz.

  Değerli Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup konu ile ilgili olarak müşterimize geri dönüş sağlanmıştır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  FLO Mağazacılık ve Paz AŞ
  Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356