23 Mart 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayıplı Malı Geri Almıyor!

Ankara kentpark flo dan 11.01.2013te ayakkabı aldım. ikinci giyişimde dili koptu. iade yada değişim kabul etmediler. incelemeye yolladılar kullanıcı hatası denildi. yasal olarak seçimlik hakkım iade/değişim yönündedir.hayatında ilk kez ayakkabı giymeye çalışmadığımdan kullanıcı hatası olmadığı ortadadır.

Kendileri de bilmelerine rağmen iade/değişim yapmamak için yokuşa sürüyorlar.yazdığım şikayetlere aldığım cevaplar hep aynı.yetkili birilerine şikayetlerimin ulaştırıldığını sanmıyorum. flonun bu kadar amatör, müşteri memnuniyetini hiçe sayan bir mağaza olduğunu,indirimde diyerek sattıkları malın ikinci kalite yada defolu olduğunu öğrenmiş oldum. ayıplı malın iade/değişimini istiyorum.

Özgür 62 Okunma

Cevaplar

 • Özgür20 Mayıs 2013

  aradan 4,5 aya yakın bir süre geçmesine rağmen FLO tarafından satılmış olan AYIPLI MAL geri alınmamak veya değişiklik yapılmamak konusunda ısrar edilmektedir. seçimlik hakkım kullandırılmıyor. onarım istemiyorum ayrıca kışlık ayakkabıyı yazın ortasında ne yapayım?

 • Özgür16 Nisan 2013

  Aradan 3,5 ay gibi bir süre geçmesine rağmen Flo tarafından satılmış olan ayıplı malın iade veya değişimi yapılmamıştır. Ürünün onarımı seçeneğini kabul etmiyorum. seçimlik hakkım değişim ya da iade yönündedir.

 • Özgür02 Nisan 2013

  Ankara kentpark flo dan 11.01.2013te ayakkabı aldım. ikinci giyişimde dili koptu. iade yada değişim kabul etmediler. incelemeye yolladılar kullanıcı hatası denildi. yasal olarak seçimlik hakkım iade/değişim yönündedir.hayatında ilk kez ayakkabı giymeye çalışmadığımdan kullanıcı hatası olmadığı ortadadır. Kendileri de bilmelerine rağmen iade/değişim yapmamak için yokuşa sürüyorlar.yazdığım şikayetlere aldığım cevaplar hep aynı.yetkili birilerine şikayetlerimin ulaştırıldığını sanmıyorum.yetkili kimse ile konuşamadım. ayıplı malın iade/değişimini istiyorum.

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi26 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde yaşanan şikâyet incelenmiş olup onarım yapılabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Üründe müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak ONARIM işlemleri yapılmış ve ürün mağazamıza gönderilmiştir. Ürününüzde değişim yâda iade işlemi yapamayacağımızı bildirir. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön