18 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayıplı Malı 9 Aydır Değiştirmedi!

Yaklaşık 9 ay önce Ankara Kentpark FLO-Ziylan Mağazacılık 'tan almış olduğum ayıplı mal (lumberjack marka ayakkabı) halen değiştirilmedi ya da iade işlemi yapılmadı. İndirimli ürünlerinin hepsi ayıplı mıdır? Ayıplı ise neden belirtilmiyor?

Ürün inceleme merkezinizin evet bu ayıplıdır diyebilmesi için kriterler nelerdir? Bugüne kadar mağazanızla ilgili şikayetleri inceledim ve hemen hiçbir sorunu ayıp olarak kabul etmediğinizi gördüm. Bunun nedeni nedir? Malın iadesi ya da değişimi bu kadar zor mu? Müşteri mağduriyetinden daha mı önemli?

Özgür 70 Okunma

Cevaplar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzle ilgili herhangi bir işlem uygulanamamıştır. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön