07 Mart 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabının Rengi Attı!

Flo mağazası yetkilileri ben 100 tlye samsun afra flo mağazanızdan 1 adet ayakkabı aldım ve aldığım gün sadece 1 saat giydim. ve ayakkabınız kenar kısımlarından renk attı koyu renk ayakkabının kenarları beyaz oldu ve ben 1 günlük ayakkabıyı firmanıza getirdim. incelemeye gönderildi ve sonuçta benim hatam olduğunu tespit etmişler.

Çok kaliteli ayakkabı satıyoruz diyede gönderdikleri mektuba eklemişler. sorarım size sizin ayakkabılarınızı şortla mı giymek gerekiyor. pantolon sürtmesi sonucu 1 günde rengi atan ayakkabının sorumlusu tüketiciyi tutuyorsunuz. neyse ben bugün elimdeki mektubunuzla tüketici haklarına gideceğim. yazık ki sattığınız ürüne bu kadar sahip çıkıyorsunuz.

Elif 28 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi08 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön