07 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabının Lastikleri Eridi!

Cevahir AVM de bulunan Flo mağazasından Şubat ayında oğluma Puma marka spor ayakkabı aldım. Mevsim şartları itibariyle de toplamda aralıklarla 15 gün giydiği ayakkabının lastiklerinin eridiğini fark edince ürünü aldığımız mağazaya götürdük. İnceleneceğini söyleyerek ayakkabıyı aldılar ve 1 hafta sonra "kullanıcı hatası" açıklamasıyla ürün olduğu gibi iade edildi.

Spor ayakkabıyı ayağımıza giyerken nasıl bir hata yapmış olabiliriz. Astım hastası, koşma ve futbol oynama gibi aktiviteleri yerine getirmekte zorlanan bir kullanıcı spor ayakkabıyla nasıl bir spor yaptı da kullanıcı hatası oldu merak ediyorum. Ayrıca müşteri hizmetleri hattınızla yapılan görüşmeler sorun çözmeye yönelik değil.

Nevruz 32 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön