30 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabıdan Hala Haber Yok!

24.01.2013 tarihinde 2 adet bot aldım ve fazla kullanamadan bağcık tutacağında kopma ve renkte solma meydana geldi. 24-03-2013 tarihinde M122 kayseri form mağazasına teslim ettim bunun üzerine 2 defa telefon açıp 2 defada mağazaya gidip akibetini sormama rağmen kargoda gelmedi gelse biz sizi ararız şeklinde cevaplar aldım.

Fakat ürün halen yok ve haberde yok. Takip no:198150 tüketici ürün inceleme kabul formunda açıklamalarda yazan metne uygun hareket edeceklerini temenni ediyorum çünkü böyle küçük şeylerle bazılarının ihmalkarlığı ile köklü bir mağazanın itibar kaybetmesi hoş olmuyor.

Ali 33 Okunma

Cevaplar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi06 Mayıs 2013

    "Değerli Müşterimiz, Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde yukarıdaki kriterlerde incelenmiş olup üretim yada malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir,anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356 "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön