06 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabıdaki Sorun!

Haziran başında sezonunda almış olduğum yazlık ayakkabıyı ilk giydiğim gün tabanı önden ve arkadan açıldığı için mağazaya götürdüğümde birebir değişim yapıldı. Yine aynı sorunu yaşadım tekrar götürdüm incelemeye gönderdiler. Başka ayakkabı almamı söylediler. Başka aldım yine aynı sorunu yaşadım. 3 defa giydiğim ayakkabının hergün bir tarafı dağıldı.

Tekrar gönderdim inceleme sonucu yine başka ayakkabı dediler ve yine başka aldığım ayakkabı ilk giydiğim gün 3 saat sonra açıldı. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise tekrar inceleme diyorlar. Bıktım artık incelemeye göndermekten. Sonra zorla seçtiğim ayakkabıya birde fazla ücret ödeyerek değiştiriyorum. Bu nasıl ayakkabılar ki böyle en fazla 3 giymede dağılıyorlar. FLO-Ziylan Mağazacılık'tan şikayetçiyim.

Figen 88 Okunma

Cevaplar

  • Figen06 Eylül 2013

    Vermiş olduğunuz cevap hiç tatmin edici değil. yaz boyunca beni mağdur ettiniz cevabınız yine inceleme.7-8 defa şubenize ayakkabı taşıdım.her defasında inceleme dediler.inceleme sonucunuda tenezül edip bildirmiyorsunuz bile ancak ben ararsam sonucu öğreniyorum ve değişim diyorlar.iyide yine aldığım ayakkabıdan bir gün sonra sorun yaşıyorum.başka markalarda asla böyle bişey yaşamıyorum.flodan aldığım ayakkıblarımı giyerken mutlaka yanımda yedek ayakkabı taşıyorum ..artık incelemeye göndermekten bıktım.inceleme sonucu başka ayakkabı almaya gittiğimdede çok zor seçiyorum ve yine üstüne para ekleyerek değişim yapıyorum ve bana çok pahalıya mal oluyor istemediğim ayakkabıyı mecburen almak durumunda kalıyorum. yinede sonuç hüsran...size incelemeye göndermektense atmayı tercih ederim artık.size çok paralar döktüm ama şunu anladımki ayakkabı kaliteniz gerçekten çok kötü.bundan sonra asla alışveriş yapmam ve etrafımdakilerede yaptırmam.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış fişiniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön