FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabıda Deformasyon!

Mehmet Ziya G. |

Yaklaşık 3 ay önce almış olduğum spor ayakkabısında oluşan deformasyondan ötürü mağazaya gidip sıkıntımı dile getirdim fakat faturamı bulamadım. Faturayı kaybettiğim için bana yardımcı olunmayacağı söylenildi. Bende kredi kartı ekstremden bu ayakkabıyı buradan aldığımı ispat edebileceğimi söyledim.

Ne var ki bana itimat edilmediğini gördüm. Kurumsallaşmış bir markanın işleri bu kadar zora sokup kalite değerini nasıl düşürdüğünü anlamış değilim. Arkadaş, ben bu spor ayakkabısını sizden aldım, ürünü satıncaya kadar değilde sonuna kadar müşterinize sahip çıkın. Ben bu işin peşini bırakmayacağım onuda söyleyeyim.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Personel Garanti Belgesi - Fatura

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ağustos
  11:38

  Değerli Müşterimiz;
  Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz.
  4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere üzere satış işlemlerine ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır.
  Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla;
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 33 56