15 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabıda Burun Açıldı!

18/02/2013 tarihinde Bakırköy şubesinden almış olduğum ayakkabının her iki burnunda fazla giymediğim halde açılma olmuştur. 19/03/2013 tarihinde de deposite avmdeki şubenize bıraktım ürün inceleme kabul form no:137060 dir 20 iş günü olacağını bunun sonunda da bilgilendirileceğimi söylendi ancak 20 iş günü oldu ne arandım nede mesajla bilgilendirildim.

Mağazanıza gittiğimde ürünüm daha sonuçlanmamış ve 1 ay sürebileceğini söylendi bu durum beni açıkçası rahatsız etti. bu ürünü 1 ay bekleyeceğimi bilseydim o ürünü şubenize hiç getirmezdim bir lostra salonunda tadilatınını gerçekleştiririm tekrar kullanmaya başlardım. sizin gibi köklü bir firmaya hiç yakıştıramadım. FLO dan ilk ve son alışverişimdir.

Koray 44 Okunma

Cevaplar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Değerli müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup konu ile ilgili olarak müşterimize geri dönüş sağlanmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön