03 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabı Siyaha Döndü!

Şişli şubeden 1 ay önce kahverengi ayakkabı aldım ama 10 gün içinde ayakkabı siyah oldu resmen 1. defa şişli mağazadan yolladım ve bana red verdiler bende aldım yurt içi kargo ile tekrar yolladım ve kullanımdan dolayı dediler insanları yanıltıyorlar.

Müşterilere alana kadar güvence veriyor 365 gün değişim diye aldıktan sonra ürün hatalı olsa bile bende olsa bile red veriyorlar bende geri istemiyorum dedim yani 49. 90 liram boşa gitti ve ayakkabım şu an flo da ve değişim veya iade paramı vermiyorlar hakkımı istiyorum.

Ahmet 87 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 06 Mayıs 2013

    flo mağazasını aradı adı esra olan kişi yüzüme telefonu kapadı harm olsun ödediğim paralar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi06 Mayıs 2013

    "Değerli Müşterimiz , Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde bu kriterlerde incelemeye alınmış olup üründe yaşanan sorunlar kullanım sırasında gerekli özenin gösterilmemesi ve ürüne uygun bakım yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle ürününüze işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356 "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön