15 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabı Değişimi!

Ben 3. 04. 2013 tarihinde batman flo mağzasında 1 çift bayan ayakkabısı aldım. Benim ayakkabı numaram 36dır. 36numaralı ayakkabı parmak ucunu sıktı 37 numarası ayağıma bol geldi. 36 numaralı ayakkabının açacağı söylendi ve bende aldım 4 gün giydim parmak uçlarım yara oldu mağazaya derdimi anlattım yardımcı olmadılar.

Şimdi ben kaliteli olsun bir sorun yaşarsam karşımda muhattap olacağım kişiler olsun diye 89. 90 tlye flo mağazasından aldığım ayakkabıyı 4 gün giyip çöpe atmak için almadım. Gereğinin yapılmasını istiyorum yoksa tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Ümmü 48 Okunma

Cevaplar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden üründe yaşanan ayağı yara yapma şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değildir vurmadan kaynaklanmaktadır. Vurma şikayeti ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayağına iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir. Bu nedenle ürününüz ile ilgili bir işlem gerçekleştirememekteyiz. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön