07 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabı Ayağımı Yara Yaptı!

05.08.2013 tarihinde aldığım ayakkabıyı ayağımın üst kısmını vurduğu için FLO-Ziylan Mağazacılık Maltepe Carefour şubesine geri götürdüm ve görevliye ayağımın neresini vurduğunu, neredeyse yara haline gelen parmaklarımın üst kısmındaki kızarık yerleri gösterdim ve başka bir ayakkabı ile değiştirme talebimi ilettim.

Ayakkabıyı inceleyeceklerini söylediler. Bir hafta sonra aradığımda, merkezden yanıt geldiğini söyleyerek davet ettiler. Verilen yanıtı okuduğumda şok oldum. Ayakkabıda herhangi bir kusur tespit edilemediği, dolayısıyla da talebimin reddedildiği matbu olduğu anlaşılan bir kağıda yazılmıştı. FLO'nun web sitesine de yazdım ama yine bir sonuç alamadım. Gayrı ciddi bu tavrı kınıyorum. Şikayetçiyim.

Mahir 65 Okunma

Cevaplar

  • Mahir 11 Eylül 2013

    Sayın yetkili, Bu yanıtı bana daha önce de mail yoluyla göndermiştiniz. Dosyalarınızdaki matbu formları göndermenin benim için bir anlamı olmadığını bilmenizi isterim. Daha önce de söylediğim gibi, ben 89 tl ödeyerek sizin nasıl bir firma olduğunuzu öğrendim. Üstelik sizden paramı iade etmeniz yönünde bir talepte de bulunmadım. Aksine, başka bir ayakkabı almayı istediğimi ve hatta üzerine ödeme yapmayı kabul ettiğimi söyledim. Çok zor bir şey mi istedim? Bu nasıl bir ticari anlayıştır, nasıl bir müşteri ilişkileri stratejisidir anlamıyorum. Size yanıt yazmakla geçen zamana gerçekten acıyorum. Bir kez daha söylüyorum: Son derece kötü yönetiliyor ve yönetiyorsunuz müşteri ilişkilerinizi ve çok yakında bunun bedelini ticari olarak ödersiniz. Umarım bu yazdıklarımı üst yönetimden akl-i selim biri okur da biraz ders alırsınız ama bu konuda da hiç ümitvar değilim.

  • Mahir 11 Eylül 2013

    FLO-Ziylan Mağazacılık firmasının hiçbir ürününü asla almayacağımı ve tanıdığım herkese ne kadar sorumsuz, duyarsız bir satış sonrası müşteri ilişkileri sisteminin olduğunu anlatacağımı açıkça buradan beyan ediyorum.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden üründe yaşanan vurma şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değildir. Vurma şikayeti ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayağına iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir. Bu nedenle ürününüz ile ilgili bir işlem gerçekleştirilememektedir. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön