11 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabı 2 Saatte Büyüdü!

FLO dan 22 Nisan da ayakkabı satın aldım. Ertesi günü sadece 2 saat ayakkabıyı kullandım. Ayakkabı ayağımdan çıkmaya başladı, Pazartesi günü ürünü aldığım mağazaya götürdüm, incelemeye gönderileceğini söylediler. İncelemeden sonra kullanım hatası nedeni ile herhangi bir şey yapamayacaklarını söylediler.

Sadece iki saatte bir ayakkabı nasıl genişleyip deforme olabilir anlayamıyorum. Flo nun kalite ve güven anlayışının daha farklı olduğunu düşünüyordum. Yanılmışım, 2 saat kullandığım ayakkabıyı ayağımdan çıktığı için artık kullanamıyorum, yetkililerden Flo kalitesine uygun ilgi bekliyorum.

Kader 87 Okunma

Cevaplar

  • Kader12 Nisan 2013

    bu standart ve çabuk mesaj için teşekkürler fakat ben hayatımda ilk defa ayakkabı almıyorum, 45 yaşındayım iki saat içinde ayağıma büyüyen ayağımdan çıkan kullanamadığım hiçbir ayakkabım olmadı şimdiye kadar , kalitesiz ve sorumsuzca ürettiğiniz ürünlerden bir daha satın almayacağımı bildiririm.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Meydana gelen bollaşma şikayeti kullanım ve ayak yapısından kaynaklanmaktadır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayak yapınıza en iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir .Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön