09 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Astarı Yırtıldı!

Bundan 6-7 ay önce FLO'dan kinetix marka ayakkabı aldım fakat 2 ay giydim giymedim ayakkabının içteki astarı yırtıldı ve ön tarafı renk değiştirdi mavi olan ayakkabı yosun tutmuşcasına yeşile dönüştü. Garantiye gönderdim ve kullanıcı hatası olduğunu belirten kullanım kılavuzuna uygun kullanılmadığından fabrika hatası olmadığı şeklinde bir cevap geldi.

Soruyorum size bir ayakkabıyı kullanım kılavuzuna göre nasıl giyersiniz ? Ayakkabı 2 ay bile giyilmeden içteki astarı parçalanıyor ve dış tarafı hemen yıpranıp renk değişiyor ise kullanıcının suçu nedir ? Bir daha FLO'dan asla ve asla ayakkabı almayacağım kalite 0 , destek 0.

Ziya 34 Okunma

Cevaplar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön