02 Aralık 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Aldığım Ürünü Değiştirmiyor!

15.11.2013 tarihinde Ankara Optimum AVM deki Flo Mağazasından eşime ve oğluma bot aldım. Aldığım ürünü eşim giyip apartmandan çıkmadan ayağına bol geldiğini ve ürünün rahatsız edici olduğunu söyleyerek dışarı dahi çıkmadan botunu çıkarmıştır. Değişim için mağazaya gittiğimizde ürün kullanılmış diyerek değişim gerçekleştirmediler.

Müdüre oradaki bir ayakkabıyı göstererek onunda kullanıldığını söylediğimde ve onu müşteriye satabildiklerini söylediğimde bana cevap veremedi bile. Tüketici kanununa göre aldığım ürünün 30 gün içinde koşulsuz iade ve değişimi söz konusu iken Flo Mağazasının tutumu kalitesini ortaya koymaktadır. Ürünümün derhal değişiminin yapılmasını talep ediyorum. Müşteri memnuniyeti önemli.

Akif 133 Okunma

Cevaplar

  • Akif 02 Aralık 2013

    Ya siz benim yazdıklarımı anlamıyorsunuz yada kendi çıkarlarınız doğrultusunda hareket ediyorsunuz.Bot 5 dk bile kullanılmadı.Ayrıca şikayetimde belirttiğim gibi mağazada teşhirde kullanılan ayakkabılarda pek ala müşteriye satılabiliyor.o ayakkabıları pek çok müteri deneyip çıkarabiliyor.Yapılan davranış tükletici haklarına aykırı olduğunu belirtirim.Ayrıca konuyu BİMER(Başbakanlık iletişim Merkezi)'ne ileteceğimi konunun Ticaret bakanlığı yetkili mercilerine aktarılacağını ve bimer vasıtası ile çözülmeyen bir şikayetimin olmadığını tarafınıza bildirir.bu konunun ısrarla takipçisi olacağımı bilmenizi isterim.Ayrıca alışverişlerde insanların kendi tercihleri olduğu gibi tanıdıklarınındanda fikir ednerek tercihte bulunduklarını,tarafıma Flo ile ilgili bir fikir sorulduğunda çevremi eşimi dostumu karşılaştığım sıkıntılar hakkında aydınlatacağımı bilmenizi isterim.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi02 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanılmış ürünlerde iade ve değişim işlemi yapamıyoruz. Ancak ürün ile ilgili bir sorun yaşadığınızda ürünü merkezimiz tarafından inceleme sürecine alarak siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için yardımcı olabiliyoruz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön