02 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Aldığım Ürün 4 Haftada Dikişleri Attı!

Ankara FLO mağazasından 16-12-2013'de almış olduğum ürün 20-01-2013 tarihinde dikişleri atmış ve şehir dışında olduğumdan ürünü 03-02-2013 tarihinde Ankamall mağazasına teslimini yapmış bulunmaktayım.

Fabrikaya gönderilen ürün kullanıcı hatası olarak tarafıma 10 gün içinde tekrar gönderilmiş olup. Mağaza şefinizin yanında parmakla hafif bir çekmeyle dikişlerin attığını gösterince fotoğraflayarak aynı tarihte ürün tekrar incelenmek için teslim alındı ve 45 gündür tarafıma dönüş olmadı.

Mağazaya 1 nisanda gittim ve personel ürünün durumunu ve nerede olduğunu dahi bilmiyor. Tüketici haklarıma dayanarak arızanın giderilmesi için 20 iş gününü geçen bu ürünün iadesini talep ediyorum.

Yücel 38 Okunma

Cevaplar

  • Yücel05 Nisan 2013

    Firma tarafıma dönüş yapmış olup diğer müşterilerine verdiği cevabı tekrarlamakla yetindi. "kullanıcı hatası" Ankamall mağaza şefi dikişlerin ufak bir çekmeyle açılmasına tanıklık etmesine rağmen kusurlu ürünün iadesi alınmıyor. 4 haftada maximum 15 giymede dikişleri atan bir ürünü nasıl olurda kullanıcı hatası diyebilirsiniz anlamıyorum. Ayrıca çağrı merkezi personelleriniz firma için yasal haklarınızı kullanabilirsiniz şeklinde cevap veriyor. Ben bu ürünü FLO'dan alıyorum ve benim muhattabım FLO'dur. Çareyi Tüketici Hakem Heyetinde buldum inanıyorum ki sonucunda ben haklı çıkacağım. Ve bundan sonra kesinlikle FLO'dan ürün almamda çevremde ki insanlara önermemde. Satış sonrası destek SIFIR.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Değerli Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup konu ile ilgili olarak müşterimize geri dönüş sağlanmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön