01 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Aldığım Ayakkabının Cırtı Sürekli Açılıyor!

Daha 13 gün önce bayrampaşa carrefour flodan satın aldığım polaris marka çocuk ayakkabısı evde giyilmesine rağmen cırtlı bantı açılıp sürekli kızımın ayağından çıkıyor. floya gittim ürünü polarise gönderdiler. ancak dün flodan mesaj geldi ürünümüz gelmiş ve red edilmiş.yani tamir edilemezmiş ve değişim yapılamazmış flo olarak yapacakları bir şey yokmuş.

Ben bu ayakkabıya 60 tl verdim ve kızım bunu sadece evde giydi ve sürekli de değil ara ara giydi.kızım daha 14 aylık.nasıl oluyord a bu kadar kesin yapacağımız bişey yok deniyor.ben bu ürün ile ilgili gereğinin yapılmasını ivedi bir şekilde rica ediyorum. böyle birşey olamaz.

Esra 62 Okunma

Cevaplar

  • Esra06 Mayıs 2013

    Zaten flo tarafından incelendi ve sorun yok bu kullanıcı hatası deyip kestirip attınız.Müşteri hizmetleride yalnızca yapacak birşey yok deyip kapattı zaten telefonu.Ben 13 yıldır müşteri hizmetleri sorumlusuyum ve sizin kadar sorunu önemsemeyen bir firma görmedim.Biz elektronik bir firmayız ve milyarlarca liralık ürünleri müşteri memnuniyeti adına değiştiriyoruz bile siz 50-60 liralık ayakkabı için bizde sorun yok diye önemsemiyorsunuz.Benim kızım daha 14 aylık ve bu ayakkabıyı sayılı olarak sadece evde giymişti bunun kullanıcı hatası olmadığını sizde gayet iyi biliyorsunuz.Bundan sonra sizden ürün almak gibi bir niyetimde yok.Beni standart cevaplar yazarak kandırabileceğinizimi sanıyorsunuz.Ürünü tekrar gönderdiğimde inceledik sorun yok kullanıcı hatası diyeceksiniz.Size ürünü göndermem neyi değiştirecekki?

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi06 Mayıs 2013

    "Değerli Müşterimiz , Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir.Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize Satış Sonrası Hizmetler Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir.Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır.Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar,bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356 "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön