03 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Alarm Unutulmuş!

18. 07. 2013 Tarihinde Yalova Mağazasından 1 ayakkabı 2 çanta alıyorum. Bir hafta kadar sonra çantayı kullanmaya kalktığımda fark ediyorum ki çantanın içerisinde alarm duruyor. Diğer çantaya da bir bakıyorum onun da alarmı duruyor. Çıkarttırmak için mağazaya fişimle gidiyorum. Kasiyer bayan (üzerinde alarmları unutmayı başaran, kasa işlemlerini yapan) fişe bakıyor bakıyor anlamamış gözlerle inanmayan gözlerle bakıyor alarmı çıkartıyor.

Diğer ürünü de göstererek "bu da var" diyorum. " aa o da mı bizden" diyor. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Nasıl bir soru bu. Hem unut alarmları beni ikinciye mağazaya getirt hem de suçlu muamelesi yap, olacak şey değil! Müşteri hizmetlerinede müdürede şikayet ettim. FLO-Ziylan Mağazacılık'tan şikayetçiyim.

Aylin 107 Okunma

Cevaplar

  • Aylin13 Eylül 2013

    O personel benden özür dilemeli...

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz.. Yalova FLO mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön