18 Mart 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık 2 Haftadır Mağdurum!

Ankamall Flo mağazasında 24 numaralı bir bot aldım ertesi gün 25 numara ile değiştirmek istedim oradaki mağaza şefi kentpark mağazasını arayarak ürünün transferini istemiştir ve benimde cep telefonumu alarak ürün geldiğinde sizi arayacağız gelip alırsınız demişti ve ben 1 hafta bekledim 1 hafta sonra gittiğimde ürünün gelmediğini onlarla beraber o an öğrenmiş oldum.

Yani ben çıktıktan sonra mağazadan hiçbir şekilde istemiş olduğum ürünün transferi konusunda hiçbir şekilde alakadar olunulmamış ayrıca istemiş olduğum ürünü de istenildiğini rağmen kentpark mağaza satmıştır. Sonrasında Batman mağazada istenildiği halde ürünü transfer etmemiştir. 2 haftadır mağdurum bu nasıl bir hizmet anlayışıdır.

Ahmet 47 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet13 Nisan 2013

    Merhaba; Bu konuda size ikinci yazışım dilerim artık bu son olur. 05.03.2013 Tarihli 426725 fatura Nolu Ürün 502735BK 5004 fuşya 24 numara çocuk botu aldım Ankara Ankamall mağazanızdan ertesi gün 25 numarası ile değiştirmek istedim ürün yoktu ankamall mağazada bunun üzerine kent park mağaza aranarak ürün transferi istendi. Caner Bey tarafından telefon numaram alınarak gelince ürün ararız gelip alırsınız dendi ama aradan, 1hafta geçmesine rağmen kimse aramadı tekrar mağazaya gittim Caner beyle görüştüm yanımda tekrar aradılar Kent park mağazayı, mağaza çıkış yapmayı bırakın tekrar aranıp takip edilmediği için ürünü satmışlar. Caner Bey tarafından bu kez Batman mağaza aranıp ürün istendi kent park mağazada yaşadığım olayın aynısı oldu. Bunun üzerine, Emre Bey artık ben ilgileniyorum konuyla tamam ben ürünü temini edip Batman mağazadan telefonunuzu ve ismini verin gelince hemen arayacağım sizi gelip alırsınız dendi yaklaşık 1 hafta geçti tekrar Ankamall mağazadan Emre beyin yanına giderek bizim ürün gelmedi mi diye sordum yok yok gelmedi ben sizi arayacağım dedi bunun üzerine tekrar tamam deyip ayrıldım, herzaman'ki gibi kimse aramadı tekrar Emre beyin yanına gittim tamam ürün stoklarımızda geldi fakat depoda çıkarınca sizi arayacağım dedi. Fakat aramadı bunun üzerine bugün mağazaya giderek kasada görevli Zehra hanıma Emre beyi sordum bugün izinli dedi, mağazanın telefon numarasını alarak siz görüşün yetkilinizle ürün hakkında ben sizi arayıp konu hakkında bilgi alırım deyip ayrıldım. Sonrasında telefon ile aradığımda Zehra hanım konuyla Emre bey ilgileniyor fakat izinli deyince cep telefonundan Emre beyle görüşüp beni arayabilir misiniz dedim tamam dedi ve beni 5dk sonra aradı Emre beyle görüştüm ürün geldi ama defolu onun için merkeze gönderdik isterseniz iadesini alabilriz.bugün ayın 12/04/2013 bir aydan fazla bekledim bu mudur? Sonuç, hizmet, müşteri memnuniyeti, hizmet kaliteniz, ayrıca kampanyalı üründe iade yokmuş dalgamı geçiyorsunuz siz ya ben alırken sordum küçük gelirse değişim yapabilirim diye ayrıca ben iade etmek istemiyorum bu ürünün 25 numarasının temini edip bana artık teslim edilmesini istiyorum bu konuyu sonuçlandırana kadar uğraşacağım gerekirse genel müdürünüze yazacağım. Bugün 13.04.13 mağazaya tekrar gittim mağaza müdürü Hakan bey beni tehdit etti sen electro wold ‘de çalışıyorsun değil mi bende gelir müşteri olurum sana anladın mı tamam mı? Gibi etik olmayan Filo mağazalarına yakışmayan bu tavır ve davranışlar, omzuma vurmalar sen, arkadaş şeklinde hitaplar hiçbir yerde böyle bir hizmet ve davranış. Merkez depoda buluna stogu görünen Ürün 502735BK 5004 fuşya 25 numara çocuk botunun benin için Mağazaya gönderiminin yapılmasını ve değişim artık gerçekleşmesini talep ediyorum Bilgilerinize Saygılarımla..

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Sn. Ahmet YILMAZ’ ın siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup konu ile ilgili olarak müşterimize geri dönüş sağlanmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön