28 Mart 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık 2 Ayda Astarı Yırtıldı!

Aralık ayında 97 TL ücret karşılığında almış olduğum deri bot cinsinde ayakkabım 2 ay içinde yani Şubat ayında hiçbir dış etkene maruz kalmadan bağcık dikiş yerlerinden ve iç astarlarından yırtılmaya başladı.

Ayakkabımı Şubat ayında Tekirdağ Tekira FLO mağazasından garantiye göndermeleri için talepte bulundum (ilgili personelden ayrıca çok memnunum) 15 gün sonra ayakkabıma hiçbir işlem yapılmadan kullanıcı hatası denilerek geri gönderildi.

2. olarak ayakkabıma işlem yapılmasını talep ettim gönderildi. FLO satış sonrası bu durumla ilgilenmeyerek ayakkabımı işlem yapmadan geri gönderdi konu ile ilgili çok mağdurum ve şikayetçiyim. Bir daha FLO dan alışveriş yapmayıp kimseyede tavsiye etmeyeceğim.

Kenan 33 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön