29 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık 1 Ayda Yırtıldı!

FLO mağazasından aldığım adidas marka krampon ayakkabı, 1 ay içinde dikiş yerlerinden yırtıldı, ayakkabıyı firmaya götürdüm. 1 ay sonra bana kullanım hatası olduğunu ve yapılacak bir şeyin olmadığını belirten bir yazı gönderdiler.

Oysa ayakkabının kullanılan bir yerden değil, yan dikişlerinin zayıf olmasından kaynaklanan bir yırtılma olduğunu görüyorum ve biliyorum. Şikayetim FLO mağazasının kendi uzmanının olmaması ve müşteriye yardımcı olmaması. Bu ayakkabıları FLO mağazasının önünde yakacağım ve video kaydına alıp youtube sayfasına vereceğim.

Efkan 25 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön