17 Ekim 2016

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Kinetix Marka Çocuk Ayakkabısı Bir Hafta İçinde Soyuldu

Flo-ziylan mağazacılık mağazasından aldığım Kinetix marka ayakkabı bir hafta içinde üst tarafı soyuldu, kalitesi oldukça düşük yapılmıştır. 2 çocuğuma da aldığım ayakkabıda aynı sorunu yaşadım. Reklamları izletip mağazalara çekiyorlar kaliteli diye Kinetix ayakkabı alıyoruz iade kabul etmeyip üretim hatası var diye dönüş SMS ile yapılıyor ilgili kimse yok. Markanıza güvenim kayıp oldu her mecrada duyuracağım. SMS bu şekilde bildiriliyor bir haftada yıpranacaksa ayakkabılarınız satmayın. "4059003081060*** takip nolu ürününüz incelenmiş, üretim kaynaklı bir kusur bulunamamıştır. Ürününüzü teslim almak için mağazamıza ziyaretinizi bekleriz."

Gökmen 291 Okunma

Cevaplar

  • Gökmen25 Ekim 2016

    Evet uzun süredir kimse dönüş yapmadı anlaşılıyor ilgisiz alakasız bir firmasınız şikayetlerim devam ederken iki ürününüzde çok kısa sürede 2 gafta gibi bir sürede deforme olması kalitesiz ürün satmanız ve ayıplı mal satmanız sebebi ile tüketici gakem heyetine başvuracağım. Herkesin 3-5 ine bakmadan uğraşmamazlık yapmayın gerekli yerlerde haklarınızı arayın ben arayacağım ayıplı mallarda süre artık 6 ay.

  • Gökmen17 Ekim 2016

    FLO-Ziylan Mağazacılık mağazasından 2çocuğuma almış olduğum Kinetix marka ayakkabılar bir hafta içinde üstleri soyuldu markaya reklamlarına güvenip aldığımız ürünler fiyasko çıktı bu mRka bu kalite pazardan alırdım mağazanızdan alacağıma şikayetlerimi ger mercide bildirim yapacağım ürünlerin kalitesi çok düşük kabul edilemez. SMS bildiriminiz "40590030810604880006 takip nolu ürününüz incelenmiş, üretim kaynaklı bir kusur bulunamamıştır. Ürününüzü teslim almak için mağazamıza ziyaretinizi bekleriz. "şeklinde bu mudur memnuniyet sağlamak üretim hatası daha Nasıl olur alın ayakkabılarınızı üstü birdefa yere gelsin soyuluyor. Hiç mi işin imalat müdürü yok kalitesiz imalat işiniz olmamalı markanıza yakışmıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön