23 Ocak 2014 #2251274

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ürün Sağlıklı Değil

10.01.2013 tarihinde Karabük Mağazasından almış olduğum oxide marka ürünü 13.01.2013 tarihinde sağlıksız olduğu gerekçesi ile iade ettim. Ürün 1 tam gün giyilmiş herhangi bir deforme olmamıştır. Ayak büyük parmağında uyuşmaya sebep olmuş ve rahatsızlık 1 hafta sürmüştür. Firma iade edilen ürünün hatasız olduğunu beyan etmiştir.


Biz de keyfimize firmanın kusursuz ayakkabısını gıcıklık olsun diye gezdirmiş olduk hatta ayağımıza da yamuk dediler. Bu marka ayakkabı hakkında daha önce de aynı sebeple şikayetler olduğunu öğrendim. Ayakkabı tamircisi dikiş yeri içeride olduğu için ürünün hatalı olduğunu tamirlik bir durum olmadığını belirtmiştir.

Cafer 51 Okunma

Cevaplar

  • Cafer27 Ocak 2014

    1 gün giyilmiş ayakkabıda dahi ürünün arkasında duramayan bir mağazaya bir daha gitmem.

  • Cafer24 Ocak 2014

    Zaten sırf kayıt olsun diye burdan yazdım. Tüketici mah. nde görüşmek üzre

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden üründe yaşanan rahatsızlık şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değildir. Ayakkabıdaki rahatsızlık şikayeti ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayağına iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir. Bu nedenle ürününüz ile ilgili bir işlem gerçekleştirilememektedir. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön