21 Kasım 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Süet Ayakkabım Soyuldu!

17 ekim 2013 tarihinde Samsun Lovelet FLO mağazasından aldığım Oxide marka kırmızı süet ayakkabım kısa bir süre sonra alttan ayrılmaya ve süet yüzeyi soyulmaya başladı. Çok az kullanmama ve hiçbir temizlik ürünü kullanmamama rağmen ayakkabımın bu kadar kısa sürede deforme olmasından dolayı şikayetçiyim.

Mağaza çalışanları fatura olmadan merkeze gönderemeyecekleri ve yardımcı olamayacaklarını söylediler. İsimle fatura bulmaları gerekirken, bu basit gerekçe ile yardımcı olamayacaklarını ifade ettiler. Aldığımız her ürünün faturasını aylarca saklamak bu devirde mümkün müdür? En kısa zamanda FLO'dan alındığı gayet açık olan ayakkabımın değiştirmesini rica ediyorum.

Seren 139 Okunma

Cevaplar

  • Seren26 Kasım 2013

    Fakat ürün alınırken isim istenmesı ve faturaya ulaşılamaması durumunda müşteriismi ile arama yapılması gerekmezmi?Sonucta faturayı kac yıl saklayabaılıyorsunuz.Teknolojının bu kadar hayatımızda oldugu bir donemde kagıta bağımlı olmamızı istemenız ne kadar can sıkıcı bir durum. Şikayetımın oldugu urunle kalakalmak da son derece rahatsız edici.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi25 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için;4077 Sayılı Tüketici Kanunu'nda da aktarıldığı üzere ürünün satış belgesinin aslı ile mağazamıza teslim edilmesi ve merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Belirtmek isteriz ki; faturanın ibraz edilemediği durumlarda ürünler ile ilgili işlem yapılamamaktadır. Bilgilerinize sunar,göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön