06 Şubat 2014 #2280593

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Sandaletin Topuğu Düştü

2013'ün Temmuz ayının sonunda sandalet aldık, ağustos ayı içinde 1 ay giyildi ve sandaletin topuğu,burnu parçalandı. Fişini kaybetmiştim ancak kasım ayında buldum. fişiyle firmaya 2013 kasım ayında götürdük ancak firma hatasını kabul etmedi.


Sandaleti aldığımız kız henüz 7 yaşında ve top oynayan, koşuşturan bir çocuk değil. Zaten ayakkabı vitrine konmak için alınmıyordur herhalde. 1 aylık kullanacaksak neden o kadar para verdik. İzmit Outlet Center FLO Mağazasından almıştık.

Ozan 84 Okunma

Cevaplar

  • Ozan10 Şubat 2014

    hiç bir sonuca varılmadan sonuçlanan şikayetimden ötürü ayrıca şikayet mi etmeliyim. neyse insanlar umarım mağazaların gerçek yüzünü görür ve ona göre seçim yaparlar.

  • Ozan07 Şubat 2014

    Top oynamadan, koşuşturmadan topuğu ve burnu nasıl açılabilir bir sandaletin acaba çok merak ediyorum. Kullanıcı hatası olarak 1 ay sadece yürüyerek sandalet nasıl deforme olabilir? İlginize inanmıyorum. Açıp bir baktığınıza veya ilgili mağazanızla iletişime geçtiğinize de inanmıyorum açıkcası. Zaten öyle bir şey de yazmamışsınız. Bu kadar ilgisiz olarak da anlayış beklemeyin. Standart cevabı buraya kopyalayıp yapıştırınca hiçbir şey çözülmüyor. Bundan sonra asla. Ne bir tanıdığıma ne de kendime mağazanızdan alışveriş yapmam.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamıştır. Bu nedenle üründe işlem yapılamadığını bildirir, müşterimize göstereceği anlayış için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön