10 Ekim 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım İki Günlük Ayakkabı Yanları Açıldı!

05/10/2013 tarihinde deposite FLO-Ziylan Mağazacılık'tan spor deri ayakkabı aldım. 08/10/2013 tarihinde ayakkabı yanlardan açılmaya başladı. FLO şube mağazalarına götürdüğüm vakit bana ayakkabının fabrikaya gönderilmesi gerektiğini, onların tespit etmesi gerektiğini söylüyorlar.


Ayakkabı iki günlük yanlardan açılıyor ve bariz fabrika hatasını bana tespit için yollamamı istiyorlar. Önümüz bayram 10 gün tatil bir bunu bekleyeceğim ve 15 günde tespit için bekleyeceğim.


Yetkililere sesleniyorum, biz bu ayakkabıları zevk için almıyoruz, o kadar para verip ihtiyaç için alıyoruz ve bu kadar net kusur varsa bu kadar müşteriyi mağdur edemezsiniz. Bayram diye alıp on beş gün onların tespiti için bizi ayakkabısız mı bırakacaksınız.

Engin 71 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi11 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön