12 Şubat 2014 #2290725

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Botun Tabanı Dağılma Yaptı

23.12.2013 tarihinde Ankara Optimum FLO mağazasından aldığım Oxide marka botun tabanı
ayakkabıyı bir hafta giymeme rağmen, dağılma yaptı. Ayakkabıyı, FLO mağazası ürün incelemeye gönderdi, inceleme sonucu benim bir hafta giydiğim yağmur çamur bile görmemiş ayakkabıda fabrika hatası olmadığını ürün değişimi veya iadesi yapılamayacağını söylediler.


Böyle bir durum kabul edilemez; 170 TL'lik ayakkabıyı 1 hafta giydim, 1 aya yakın ürün incelemede
kaldı ve ben zaten giyemediğim ayakkabıyı tekrar ürün incelemeye göndermek istediğimde bir ay daha boş yere mağdur olmama gerek olmadığını söylediler. Yani beni başlarından savmaya çalıştılar. Ben zaten yeterince mağdur oldum.Umarım bu iş çözüme kavuşur.

Kübra 81 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından titizlikle incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön