24 Ocak 2014 #2253517

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Bot Yanlarda Açıldı

20.10.2014 tarihinde FLO mağazasından 180 Türk Lirası karşılığında aldığım dockers markalı bot yanlardan açılma sonucu ayakkabının iç astarının parmak uçlarının ıslak olduğunu fark ettim. 07.01.2014 tarihinde garantiye yolladığım ürünün aynı şekilde iade edildi.


Firma yetkilileri yanlardan açılmayı tüm dockers ayakkabılarda olabileceğini söyledi. Aynı ürünü incelediğimizde yanlardan açılma sorunu ile karşılaşmadık ve firma dockers markalı botu olduğu gibi iade etti. Mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

Serhat 96 Okunma

Cevaplar

 • Serhat27 Ocak 2014

  flo-ziylan mağazası hiçbir şekilde yardımcı olmuyor sadece ürünün satiş mağaszası olduğunu söylemekteler.

 • Serhat25 Ocak 2014

  Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Tüketici hakem heyeti başvuru neticesini buradan yayınlayacağım. ürün ayıplı mıdır değil midir hakem heyeti karar verir.

 • Serhat25 Ocak 2014

  fark ettim de her müşteri şikayetinize bu tür cevaplar veriyosunuz nerde kaldı sizin müşteri memnuniyetiniz benim aldığım ürün yeni olmasına rağmen yanlarda açılma söz konusu bunu neden kabullenmiyorsunuz. bundan sonra dockers markasını hiç kimseye önermicem ve flo mağazalarından alış veriş yapılmasını önermicem bu mudur sizin müşteri memnuniyetiniz ?

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi24 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Siz değerli müşterimizin ürünü, Ürün İnceleme Uzmanlarımız tarafından hassasiyet ile incelenmiş ve üründe üretimden ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön