25 Ocak 2014 #2255526

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Bot Su Alıyor

Flo Ayakkabı Mağazası Konya Zafer şubesinden almış olduğum Polaris marka 34 numara çocuk botu yaklaşık olarak bir ay kullanılmış olup bu süre içerisinde botta su almalar başlamıştır. Ayrıca deriside deforme olup yırtılmıştır .


Konya Flo ayakkabı mağazası zafer şubesine ürünü teslim ettim , ürün genel merkeze gitti incelemeye alındı fakat aldığımız cevap şaşırtıcı çok az kullanılmış olan bir ürün de kusuru bize yüklemişler. Kendi kendime soruyorum bir ayda çocuk botu nasıl yırtılır nasıl su alır nasıl deforme olur. Acaba ben mi hatalıyım Polaris marka ürün aldığım için yoksa Polaris ayakkabıcılık mı.

Mevlüt 64 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Üründe meydana gelen sorun; vurma, çarpma ve sürtünmeye bağlı bir deformasyondur. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön