13 Ocak 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabının Tabanı Su Aldı

01.09.2013 tarihinde Düzce Krem park FLO mağazasından almış olduğum Kinetix cortina marka spor ayakkabı (sağ ve sol ) tabanlarından su almaya başladı. Ayakkabının herhangi bir yerinde bir deformasyon yok sadece tabanları az bir süre giyilmesine, delici ve kesici unsura maruz kalmamasına rağmen ıslak zemine basıldığında içine su geçiriyor.


Değişimi için faturasıyla birlikte başvurmama rağmen ürünümüzde malzeme ve üretimle ilgili hata tespit edilmemiştir. Üstelik kullanım klavuzlarına uygun olarak kullanılırsa ürünün ömrünün uzayacağı belirtilmiş sadece hafta sonları giyilen ve bu kadar kısa bir sürede tabanları aşınarak su alan bir ayakkabı nasıl olur anlamış değilim.

İlyas 129 Okunma

Cevaplar

  • İlyas20 Ocak 2014

    firma kesinlikle satış sonrası gibi bir düşünceye sahip değil tamamen kaptı kaçtı ne tutturursak düşüncesine sahip birdaha önünden bile geçmem çevremdeki tüketicileride zarar görmemeleri konusunda mutlaka uyarıcam kimbilir kimlere ne haksıslıklar yaptılar yazık gerçekten yazık bariz bir hatayı yokmuş gibi davranılması nasıl bir handikap annaşılması çok zor.

  • İlyas16 Ocak 2014

    sayın ilgili; firmanızın bu şekilde hakkaniyete uygun olmayan davranışlarla hizmet kalitenizi artırmasının imkanıyok açık ve net bir şekilde defolu ürünü nasıl bir uzman kadrosu inceliyor yıldırma politikası izleyerek neki tutturursak hesabını yapmak müşteri memnuniyeti değildir böylebir hizmet anlayışı olamaz tüketiciyi ne yerine koyuyorsunuz bu ülkede haklı olmadan hak arıyanların yanısıra haklı olup hakkını sonuna kadar arıyan insanlarda var ve bu basma kalıp ikna cümlelerinizi okuyan birileri mutlaka olucaktır

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi14 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön