17 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabının Tabanı Parçalandı!

Ramazan ayında almış olduğum ayakkabımı 1 ay sonra giymeye başladığım ayakkabıyı 3. giymemde tabanındaki çelik çubuğun kırılmasıyla ikiye parçalandı. Ertesi gün aldığım FLO-Ziylan Mağazacılık'a götürdüm. Fişim olmaması sebebiyle iade, değişim yada tamir gibi hiç bir imkandan faydalanamayacağımı söyleyerek ayakkabıyı geri verdiler.


Ancak o ayakkabının o mağazaya ait olduğunu söylediler. Sadece fişimin olmaması sorundu. Ayrıca çalışanlarda kullanıcı hatası olmadığını söyledi. Yani FLO'dan ayakkabı almakla hatamı yaptık. Dünya uzaya gidiyor ama FLO mağazası fiş geçmişi yapamıyor. Amaç müşteriyi mağdur etmekse teşekkürler.

Büşra 61 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için;4077 Sayılı Tüketici Kanunu'nda da aktarıldığı üzere ürünün satış belgesinin aslı ile mağazamıza teslim edilmesi ve merkezimize ulaştırılması gerekmektedir.belirtmek isteriz ki; faturanın ibraz edilemediği durumlarda ürünler ile ilgili işlem yapılamamaktadır. Bilgilerinize sunar,göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön