16 Eylül 2013 #2013677

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabının Tabanı Koptu!

08/08/2013 tarihinde FLO-Ziylan Mağazacılık'ın Esenler şubesinden aldığım ayakkabının daha 1 ay bile olmadan tabanı koptu. Aldığım FLO Esenler şubesine teslim ettiğimde, bana 21 günlük süreden bahsettiler. Bana telefonunuza mesaj gelecek dediler.


1 ayda altı kopan ayakkabının yenisi ile değişmesi gerekmiyor mu? Kaliteli bir ürün almak için FLO tercih ediyoruz', sıradan bir ayakkabının mağazasından alsaydım inanın götürdüğüm gün yenisi ile değiştirirlerdi.


Çalışan personele 21 gün çok. Benim başka giyecek ayakkabım yok dediğimde o zamanda geri verelim tamirini siz yaptırın diye cevapla karşılaştım. 06/09/2013 teslim tarihim ve hala mesaj bekliyorum.

Ferhat 54 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletinizde belirtmiş olduğunuz ürün firmamızın ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır. Ürününüz ile ilgili inceleme sonucu en kısa sürede sonuçlanacak ve konu ile ilgili mağazamız aracılığı ile tarafınıza bilgi verilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön