27 Ağustos 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabının Tabanı 3 Günde Çöktü!

04.08.2013 tarihinde Elazığ Gazi Caddesi FLO-Ziylan Mağazacılık'tan almış olduğum ayakkabımı bir kaç gün kullanım sonucunda tabanının çöktüğünü fark ettim. Ayağıma ağrı ve rahatsızlık veriyordu.

Aldığım mağazaya 10 gün sonra 14.08.2013 tarihinde şikayetimi bildirerek inceleme ve onarımının yapılması için teslim ettim. 26.08.2013 tarihinde firma tarafından aranıp ürünün incelenmesi sonucunda kullanıcı hatası sonucuna varılıp onarımı konusunda red cevabı aldım.

Sadece bir kaç sefer kullandığım ayakkabının bu şekilde yapısının bozulması ve yıpranması ürünün kalitesinin düşüklüğünden kaynaklandığı apaçık ortadadır. Mağduriyetimin giderilmesi konusunda firma yetkililerinden olumlu adımlar bekliyorum.

Ayşe 75 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön