11 Şubat 2014 #2288402

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabının Rugan Kısmı Patladı

Rize Mağazasından ocak 2014 tarihinde erkek, ayakkabı ürünü satın aldım. Ürünün rugan kısmı balon yaparak patladı. Sadece 5 gün giyebildim. 20 gün önce mağazaya şikayetimi bildirdim ve ürün incelemeye alındı. Sonuç olumsuz. 5 kere giyilmiş üretim hatası olan ürün için onarım bile sağlanmadı.


Ayıplı bu ürünün arkasında durmayan bu firmadan asla alış veriş yapmayınız. Bu devirde pazardan almış olduğunuz ürün için bile müşteriyi kaybetmemek için en azından onarım yapılırken kesinlikle hiçbir işlem sağlamadı. Şimdi ürünü titizlikle inceleyip red cevabı veren çalışanına bu mesaja cevap yazana Rize mağazasına ya hakkımı helal etmiyorum ayakkabıyı da mağazadan almıyorum sizin olsun.

Engin 81 Okunma

Cevaplar

 • Engin26 Mayıs 2014

  flo benim bitmiştir.

 • Engin18 Şubat 2014

  flonun yanından geçmem artık yaklaşık 110 kişi ile flodan ayakkabı almaması yönunde çalışmam oldu

 • Engin12 Şubat 2014

  rugan patladı diyorum adam kırışıklık yerinde iz olması normal diyor sabır Allahım

 • Engin12 Şubat 2014

  Sizi en yetkili mahkemeye Allah,a havale ediyorum

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi12 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz; Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Siz değerli müşterilerimize Satın alma esnasında siz değerli müşterilerimize ürün kullanım kılavuzumuz ve satış faturası/fişi teslim edilmektedir. Ürün Kullanım Kılavuzumuzda aşağıdaki madde yer almaktadır; " Rugan ayakkabılarda ayak büküm yerlerinde kırışıklıkların oluşması doğaldır. Deri özelliğinin (parlaklığının) yitirilmemesi için uygun bakım ürünleri kullanılmalı, yumuşak bir bez ile temizlenmeli, kalıplanarak kurumaya bırakılmalıdır." " Ayakkabınız ayağınıza uygun ölçüde olmalıdır. Ayağınıza küçük veya büyük gelen ayakkabılar erken deformasyon, astar yırtılması gibi sorunlara yol açacaktır." Firmamız tarafından yukarıda açıkladığımız gerekçeler nedeniyle yardımcı olunamamıştır. Bilgilerinize sunar, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön