28 Ocak 2014 #2262075

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabının Dikişi Attı

Yaklaşık 3 ay önce Bayrampaşa Forum alışveriş Merkezinden Lumberjack 1321 02 B-230226 model bot aldım ancak 2 ay sonra dikişlerinde açılmalar başladı. Mağazaya telefon açtım sorunu anlattım ve satış fişini de kaybettiğimi söylediğimde mağazadan ve FLO müşteri hizmetlerinden satış fişi olmadan tamirini yapmayacaklarını söylediler.


Dolayısı ile ciddi bir rakam vererek satın aldığım botu hava şartları kötü olmasına rağmen giyemiyorum. Daha önce İ***, K***** marka ayakkabı alıp bir sorun yaşadığımda herhangi bir mağazasına gidip verebiliyorum. Bundan sonra bir daha FLO mağazasından bir çorap daha almayacağım. Çevremde de bu konuyu paylaşacağım.

Murat 77 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. 4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere satış işlemlerine ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön