21 Ekim 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabının Burnu Açıldı!

16 aylık oğluma aldığım kışlık ayakkabının burnu açıldı. Ayın 6'sında almış olduğum ayakkabıyı 18'inde geri götürdüm 12 günlük ayakkabının burnu açıldı. Bunu iade için götürdüğümde satıcının söylediği emeklemeden kaynaklı olabileceği ki benim oğlum yürüyen bir çocuk ve evde giydiği ayakkabısı dahi ayrıdır.

İncelemeye göndereceklerini söylediler. Çok sinirlendim kendime almış olduğum ayakkabıyı götürüp bu muameleyle karşılaşsaydım haklılar derdim ama çocuğum bu ayakkabıyı sadece sabah işten anneme bıraktığımızda arabanın içinde giyiniyor. Evde ayrı ayakkabı daha kış gelmeden ayakkabı açıldı. İncelemede de kesin ya yapıştırıp gönderecekler yada bir şey yapmadan bir daha hiçbir şey almam, tavsiyede etmem.

Elif 66 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz; İletide belirtmiş olduğunuz ürün firmamızın ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır. Ürününüz ile ilgili inceleme sonucu en kısa sürede sonuçlanacak ve konu ile ilgili mağazamız aracılığı ile tarafınıza bilgi verilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön