08 Şubat 2014 #2282901

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabım Genişledi

Diyarbakır FLO-Ziylan Mağazacılık 'tan aldığım Hummel markalı spor ayakkabıyı 15.01.2014 tarihinde satın aldım.İlk giydiğim gün süeti soyuldu ve aşırı şekilde esnedi ve açıldı.19.01.2014 tarihinde değişim işlemi 7 gün içerisinde ve garantisinin olduğunu bildiğim için mağazaya başvurdum.


Fişimi de götürdüm ancak bana bunu giymişsiniz ve hiçbir işlem yapamayız dediler o günden sonra ayakkabıyı giymedim ancak tadilata bile almadılar.Fişim hala bende diğer şikayetlere yaptığınız açıklamalarda hiç iç açıcı değil.Burada şikayetlerimizi dile getiriyoruz ancak sizler bir çözüm yolu bulmuyorsunuz .Bu ne biçim bir anlayıştır ?

Turan 67 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz , Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; satış fişinizle mağazamıza tekrar başvuruda bulunmanızı ve inceleme talebinizi mağazamıza aktarmanızı rica ederiz. Ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar,bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön