03 Şubat 2014 #2271484

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabıdan Ayağım Su Topladı

3-4 Gün önce Mersin PalmCity Avm içerisinde yer alan mağazanızdan ayakkabı aldım almaz olaydım. Dün ilk defa giydim, ayağımı 2 yerden vurdu ve ayaklarım su topladı ayakkabı giyemez hale geldim. Dün gece 21:15 sıralarında fişim slibim ile mağazanıza gittim.


Direk verilen cevap giyilen ayakkabı geri alınmaz okey haklısınız peki giyilmeyen ayakkabı ayağı vurduğunu su toplatacağını nereden bileceğiz. Sonra mağaza yetkiliniz geldi ayakkabıyı firmalarına gönderecekler ve o da incelemeye alacakmış inceledikten sonra geri dönüş yapacaklarmış. Yöneticinize sorum şu oldu ya inceleme sonrasında bir şey yok derlerse ne yapacağım dediğinde Tüketici haklarına gidersiniz dediler emin olun bunu da yapacağım.

Halil 53 Okunma

Cevaplar

  • Halil05 Şubat 2014

    Merhabalar bu açıklamanız için teşekkür ederim.Ancak ürünü sadece bir kere giydim sadece 3 saat ayağım da kaldı.Ayağımı açıtınca çıkardım ve ayağımın 2 yerden su topladığını gördüm fotoğrafları bende mevcut umarım doğru bir inceleme yapılıp sonuç müşteri lehine olur. İyi Çalışmalar Dilerim.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; İletide belirtmiş olduğunuz ürün firmamızın ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır. Ürününüz ile ilgili inceleme sonucu en kısa sürede sonuçlanacak ve konu ile ilgili mağazamız aracılığı ile tarafınıza bilgi verilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön