30 Ocak 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabıda Renk Dalgalanması Oldu

Flo'dan bir daha ayakkabı almak mı? Flo'dan almış olduğum ayakkabıyı 4-5 kez giydikten sonra renk dalgalanması oluşmuştur. Ayakkabıları Maltepe Park AVM'deki şubelerine ilettim. İnceleme neticesinde kullanıcı hatası olduğu ve değiştirme yapamayacaklarını bildirdiler.

Bende ürünü tekrar incelemelerini talep ettim. Akabinde telefonla görüştüğüm müşteri temsilcisine kullanıcı olarak renk dalgalanmasını nasıl gerçekleştirebilirim diye sordum ve yanıt alamadım. Son yanıtları da maalesef olumsuz olduğu için yasal yollara başvurmam gerekecek. Bu konuda yardım ve önerilerinizi rica ederim.

Ahmet 53 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından titizlikle incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön