23 Eylül 2013 #2026981

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı Yaraya Sebep Oldu!

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan oğluma ayakkabı aldım. 1 kere giydi, baktım sekerek yürüyor ayakkabının arkası vurduğu için ayağı yara olmuş. Acıdan yürüyemedi çocuk. Bir kere giydiği ayakkabıyı alıp gittim.


Mağaza müdürü bunu iade yada değişim yapamayız dedi. Bende 65 liramı çöpe mi atayım dedim. Yapacak bişeylerinin olmadığını söyledi. Parama mı yanayım oğlumun ayağının yara olduğuna acı içinde gezdiğine mi yanayım anlayamadım.

Türkan 84 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış fişiniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön