27 Ocak 2014 #2258656

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı Yanlardan Açıldı

20.10.2014 tarihinde FLO mağazasından 180 Türk Lirası karşılığında aldığım dockers markalı bot yanlardan açılma sonucu ayakkabının iç astarının parmak uçlarının ıslak olduğunu fark ettim. 07.01.2014 tarihinde garantiye yolladığım ürünüm aynı şekilde iade edildi. Firma yetkilileri yanlardan açılmayı tüm dockers ayakkabılarda olabileceğini söyledi.


Aynı ürünü incelediğimizde yanlardan açılma sorunu ile karşılaşmadık ve firma dockers markalı botu,olduğu gibi iade etti. Şikayeteme standart cevap verildi bundan dolayı Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Tüketici hakem heyeti başvuru neticesini buradan yayınlayacağım. Ürün ayıplı mıdır değil midir hakem heyeti karar verir.

Serhat 89 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön