19 Eylül 2013 #2021669

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı Tabanında Kopma Oldu!

07. 21 tarihinde aldığım ayakkabıyı ilk giydikten sonra tabanda kopmalar oluştu ve size gönderdim. Bu hafta cevabı geldi red edildiğini öğrendim. Anlamadım nasıl hangi mantığa dayanarak
red edildi. Taşlık bir yerde yaşamıyorum, yaşasamda ürünü gördünüz taban ip gibi parça parça kopmakta acaba gerçekten incelediniz mi? Personeliniz bile şaşırdı.


Bunu nasıl yapabilirim diye sordum, haklısınız bir daha gönderelim olmazsa bir daha göndeririz ve FLO-Ziylan Mağazacılık'ı arayın dediler. 1 aydır ayakkabıyı giyemezken açıklamasız red cevabı alıyorum.


Ürünün tabanı yeni aşınmada yok. Neşterle ben ince ince kestim diyeceğim ama o zaman 1 cm'den kısa tabanı yarar kopmalar değil kesme olurdu. Sizden ricam ürünü inceleyip bana mantıklı bir açıklama yapmanız ve mağduriyetimi gidermeniz.

Mehmet 66 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir. Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün satış fişi ile birlikte merkezimize Ürün İnceleme Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön