03 Şubat 2014 #2272103

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı Kullanılamaz Hale Geldi

02/02/2014 Tarihinde prime mall Antakya şubesinden aldığım ayakkabının sağ teki giydiğimden bir saat sonra ayağımdan düşmeye başladı, hemen mağazaya gittiğimde değişimin mümkün olmadığını söylediler, müşteri hizmetlerini aradım aynı şekilde değişimin olmadığını söylediler.


Ben ürünü aynı gün içerisinde getirdim oysa FLO bir saatlik ürününün bile arkasında durmadı. Flo bir daha kesinlikle almam ve etrafıma aldırmam, 1 saatlik ürününün arkasında duramıyorsanız neden satış yapıyorsunuz, ne mağazadan ne üründen ne de müşteri hizmetlerinden memnun kalmadım, muhatap bulamadım kimse yardımcı olmadı.

Sinan 31 Okunma

Cevaplar

  • Sinan05 Şubat 2014

    1 saatlik ürünün arkasında bile duramayan bir firmanın hiçbir değeri yoktur. perakende esnaf ayakkabıcılardan alsam bu ürünü bir gün sonra gitsem bile değişim yaparlar. iade raporu yazıp ürünü alabilirdiniz. benden o an ayakkabıyı bırakıp gitmemi istedi mağaza yöneticisi, ayağımda da başka ayakkabı kalmıyordu böyle mantıksız bir firma.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanılmış ürünlerde iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır. Ürün ile ilgili bir sorun yaşadığınızda, ürün merkezimiz tarafından inceleme sürecine alınarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için yardımcı olunabilmektedir. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön