21 Eylül 2013 #2025101

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı Kısa Sürede Deforme oldu!

30/08/2013 tarihinde eşimle birlikte Antalya Migros'taki FLO-Ziylan Mağazasında eşim kendine bir ayakkabı aldı. Oradaki görevli ödeme işlemlerini yaptıktan sonra şuan kasamızda bir arıza var dedi, fiş daha sonra alabilirsiniz dedi. Bizde fişi almadan çıktık. 21/09/2013 ayakkabı altlardan ve kenarlardan açıldı. Toplam 5-6 kez giyilen bir ayakkabı bu arada.


Mağazaya gittiğimizde fiş olmadan hiçbir şekilde kabul edemeyiz deyip işin içinden çıktılar. Bizde call centre ı aradık onlarda fiş varsa olur yoksa biz ilgilenemeyiz dediler. Bende kredi kartı çekim tarihine çıktısını vereyim dedim olmaz fiş lazım dediler. Tüketici olarak her aldığımız ürünün fişlerini yıpranan kadar nasıl tutalım.

Ersin 68 Okunma

Cevaplar

  • Ersin23 Eylül 2013

    Sayın yetkili bazı firmaların yaptığı gibi sizde standart kalıp cümle kopyalamış göndermişsiniz. cözüm odaklı olmayan bir firma nasıl müşteri memnunyeti sağlar bilemem siz düşünün. en azından bu marka ile ilgili asla alış veriş yapmayacağımı iletirim. fiş olsun yada olmasın bir ayakabı (sözde markalaşmış firma) nasıl olurda 5-6 kez kullaılmasına rağmen alt ve üstlerden yırtılıyor.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. 4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere satış işlemlerine ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön