08 Şubat 2014 #2282858

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı Fermuarı Sorunlu

FLO ziylan mağazacılık Eryaman optimum şubesinden 21.01.2014 tarihinde kızıma ayakkabı satın aldım ancak kızım bir gün dahi giymeden fermuarında sorun oldu. Yürürken fermuar açılıp duruyordu. Ertesi gün 22.01.2014 tarihinde mağazaya tekrar geri gittim ürünü aldılar kontrol edeceklerini söylediler.


Dün mesaj çektiler mağazaya gittim ancak kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Yahu fermuarı değişik kullanan var mı bilmiyorum ya aşağı ya yukarı çekersiniz. Bir gün dahi kullanılmayan ayakkabı nasıl kullanıcı hatası olur. Yırtık yok başka bir şey yok işin ilginç yanı ayakkabının sağ tekinde problem var diğerinde yok sanki ayakkabının sol tekini başkası kullanıyor.

Bülent 43 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamıştır. Bu nedenle üründe işlem yapılamadığını bildirir, müşterimize göstereceği anlayış için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön