27 Ocak 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı Deforme Oldu

12.01.2014 tarihinde FLO'dan aldığım Dockers marka bot hakiki deri olması rağmen deforme oldu ve ayakkabı önünde yırtılmalar oldu. İlgili yetkiliye durumu açıklamama rağmen değişim yapamadıklarını söylediler. 21 gün yasal zorunluluğun olduğu söyleyip botun inceleme görmesi için merkeze göndereceklerini söylediler.


Ancak durum şu ki benim mağduriyetim giderilmedi ve hava şartlarının kötü olmasına rağmen bana bir bot veya geçici bir ayakkabı temin edilmedi. Aldığım botun fiyatıda 160 lira bu durumu tüketici mahkemesine bildirim tazminat davası açmayıda düşünmekteyim.

Kürşat 48 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletinizde belirtmiş olduğunuz ürün firmamızın ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır. Ürününüz ile ilgili inceleme sonucu en kısa sürede sonuçlanacak ve konu ile ilgili mağazamız aracılığı ile tarafınıza bilgi verilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön