10 Şubat 2014 #2284403

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı Ayağıma Zarar Verdi

Geçen yıl Flo-Ziylan Mağazacılık Metrocty'den altı nokta ayakkabısı aldım. Bir kez giydim ve ayakkabı ayağımda iç taban kısmında yaralar çıkmasına neden oldu ve yaralar bir ay boyunca geçmedi. Götürdüm ayakkabıyı incelendi sonuç olarak ayakkabıda sorun yok dendi. Bir kez daha gönderdik ve yine aynı cevap geldi. Üçüncü kez gönderdik bu sefer ayakkabınız onarıldı dendi bende dedimki sorun olmadığı söylendi daha öncesinde şimdi neresi onarıldı dedim ama gerekli bilgiyi alamadım.


Sonrasında ayakkabım tekrar idade ettim müşteri hizmetlerini aradım ordaki arkadaş da bana ayakkabıda sorun yok dedi sizin ayağınız problemli dedi. Yalnız ayakkabı altı nokta diye sattıkları ayakkabıdan yani zaten özel tabanlı bir ayakkabı ama iade alınmadı. Ayakkabıyı giyemiyorum çünkü tekrar ayaklarımın yara olmasını istemiyorum.

Pınar 78 Okunma

Cevaplar

 • Pınar29 Eylül 2015

  Hatalı olan ayağım yani ben yılda on çift ayakkabi alırım ve hiçbir ayakkabi da böyle bir sorun yasamadim. Bundan sonra sizden alışveriş yapmadığım gibi her zaman sizden ayakkabi alinmamasi için uyarıda bulunuyorum artı sosyal medya dada olumsuz fikirlerimi her zaman paylasiyorum.

 • Pınar28 Şubat 2014

  Asla ayakkabı alınmaması gereken bir mağazadır. Ayak sağlığı çok önemli kesinlikle aldanmayın kalitesiz ürünler satıyor

 • Pınar28 Şubat 2014

  Üretilen zaten özel tasarım ve kesinlikle ayağı rahatsız etmeyen ayağı rahatlatan bir ayakkabı olarak satışını sunmaktasınız ve o ayakkabıyı alan kişiler de bunu bu nedenle tercih etmektedir ben sık ayakkabı alan bir kişi olarakgöstermiş olduğunuz bu davranıştan dolayı bir daha asla sizden alışveriş yapmıycam ayrıca ordan alışveriş yapan kişileri her fırsatta uyarmak niyetindeyim ve tüm paylaşım sitelerinden bunu paylaşacağım.ürününüz ayağımı yara yapmıştır ve ayağımdaki yaralar iyileşmemiştir uzun bir süre bu yaşadıklarımıda her fırsatta dile getireceğim.sosyal paylaşım sitelerinden de bununla ilgili sürekli olumsuz msjlar atmaya devam edeceğim. ayrıca ben teşekkür ederim ilginize bu ilginizi her fırsatta tüm çevreme anlatacağım.

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan 5 nokta taban özellikli üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamıştır. Müşterimizin yaşamış olduğu sorun alım yapmış olduğu ürünün ayak yapısına uyumsuzluğundan kaynaklanmaktadır. Bu nedenle üründe işlem yapılamadığını bildirir, müşterimize göstereceği anlayış için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön