21 Eylül 2013 #2024597

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı Ayağıma Zarar Verdi!

FLO-Ziylan Mağazacılık Bahçelievler Metroport mağazasından aldığım ayakkabı iki gün sonra ilk giyişimde ayaklarıma zarar verdi. Ürünü mağazaya götürdüğümde sadece bir defa giydiğim ürünü iade alamayacaklarını, tamirat yapabileceklerini belirttiler. Ben de bunun üzerine mağazaya ürünü iade etmek istediğimi bildirip bu şekilde not düşmesini istedim.


Ancak bana bir sms geldi ürününüz tamir edildi, mağazamızdan alabilirsiniz diye. Müşteri hizmetlerini aradım ben ürünü iade etmek istiyordum dedim, tadilat değil. Tamam beyfendi şikayetinizi değerlendirip size döneceğiz dediler, dönen yok. Bir daha aradım ve rahat rahat bizim böyle bir uygulamamız yok, dönüş yapmıyoruz dediler. Müşteri memnuniyeti cidden hat safhada.

Adem 71 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde yaşanan şikayet incelenmiş olup onarım yapılabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Üründe müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak onarım işlemleri yapılmış ve ürün mağazamıza gönderilmiştir. Ürününüzde değişim ya da iade işlemi yapamayacağımızı bildiririz. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön