02 Ekim 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı 19 Günde Dağıldı!

03.09.2013 tarihinde Kırıkkale FLO-Ziylan Mağazasından Kinetix marka ayakkabı aldım. 19 gün sonra iç astarında yırtılma oldu. 22.09.2013 tarihinde FTZ FLO mağazasına incelemek için bıraktım. 1 hafta sonra telefonuma mesaj geldi ve aradım iadem kabul edilmediğini personelleri söyledi.


Kaliteli ve güvenilir diye aldığım firma ve markanın ayakkabısı 20 gün içinde ömrünü doldurdu. Piyasa malı olarak bilinen 20 TL'lik ayakkabılar bile 3 ay kullanılabiliyor. Yıllardır ürünlerini aldığım FLO mağazası meğer Tüketici Dostu bir firma değilmiş.

Hasan 82 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir. Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün satış fişi ile birlikte merkezimize Ürün İnceleme Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön